با آسودگی خاطر تعمیر تخصصی تلویزیون خود را به ما بسپارید


نقش و حضور تلویزیون در زندگی روزمره مان به قدری پر رنگ است که خرابی آن جز مشکلات آزاردهنده هر منزلی است. با توجه به قیمت بالای دستگاه و هزینه تعویض قطعات آن و گاه کمیاب بودن برخی از قطعات، پر واضح است که تعمیر تلویزیون بدون داشتن دانش تخصصی، کاری غیرمنطقی و غیر اصولی خواهد بود و ممکن است منجر به هزینه ای گزاف و یا حتی تعویض کل دستگاه شود.
از طرفی پیدا کردن تعمیرکار مجرب تلویزیون و اعتماد کردن به آن نیز کار ساده ای نیست، بعضی تعمیرکاران تلویزیون به سیستم و ساختار تلویزیون های جدید و اسمارت آشنایی لازم را ندارند یا حتی هر گونه برندی را تعمیر می کنند، بدون آنکه با ساختار تلویزیون های آن برند، آشنا باشند. tabriztv با ارائه خدمات تخصصی تعمیرتلویزیون در منزل سعی کرده است تا این دغدغه را رفع کند. بعبارتی یکی از خدمات پرطرفدار و پرافتخار tabriztv ، تعمیر تلوزیون در محل مشتریان با تعمیرکاران حرفه‌ای‌ست. ما در tabriztv تعمیر کاران مجرب و مسلط به انواع برندهای تلویزیون را استخدام کرده‌ایم تا آسودگی خیال مشتریانمان را فراهم کنیم

خدمات ما

نمایندگی الجی در تبریز

مشاهده

نمایندگی سانسونگ در تبریز

مشاهده

نمایندگی سونی در تبریز

مشاهده

نمایندگی دوو در تبریز

مشاهده


نمایندگی اسنوا در تبریز

مشاهده

نمایندگی X ویژن در تبریز

مشاهده

نمایندگی پاناسونیک در تبریز

مشاهده

نمایندگی توشیبا در تبریز

مشاهده


نمایندگی فیلیپس در تبریز

مشاهده

نمایندگی جی پلاس در تبریز

مشاهده

نمایندگی سام در تبریز

مشاهده

نمایندگی آکسون در تبریز

مشاهده


نمایدگی هاردستون در تبریز

مشاهده

نمایندگی هایر در تبریز

مشاهده


 

تاریخچه ی تلویزیون

امروزه تلویزیون یک عضو در خانواده ها به حساب می آید. تلویزیون در سال 1926 توسط جان لوگی برد مهندس و مخترع اسکاتلندی اختراع و به دنیا معرفی شد و امروز شاهد تولید و پیشرفت روزافزون در تولید و ساخت این محصول توسط شرکت های مختلف در دنیا هستیم که با توجه به خرابی و اتصالات قطعات استفاده شده و یا عدم شناسایی به استفاده درست از این وسیله برقی باعث بروز بعضی مشکلات در این وسیله می شو که مجموعه ما با بروزترین و دانش روز دنیا و ارائه بهترین خدمات در خدمت شما عزیزان می باشد.

نحوه ارائه سرویس و خدمات در مرکز خدمات تخصص تبریز TV :

بصورت کلی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات ما به دو صورت انجام می پذیرد.
1. تعمیر در مرکز
2. تعمیر در محل (منزل یا محل کار مشتری)


تعمیر در مرکز:

دستگاه هایی که توسط خود مشتری به کارگاه انتقال داده می شود. تکنسین های ما پذیرش و پس از عیب یابی و تشخیص ایراد گزارش هزینه را اعلام و در صورت اجازه مشتری اقدام به تعمیر می کند.

تعمیر در محل:

امروزه اکثر مشتریان برای در امان ماندن از آسیب دستگاه در حین انتقال به کارگاه و سریع رفع شدن ایراد تلویزیون خواهان ارائه سرویس در منزل هستند. تیم تخصص ما در این حالت بعد از دریافت آدرس از مشتری در سریع ترین حالت ممکن خود را به آدرس رسانده و ارائه خدمت به همشهریان عزیز می باشد.
نمایندگی رسمی مرکزی آکسون و سی یرا در آذربایجان شرقی تعمیر و تعویض Flat تعمیرات با حضور بهترین تکنیک ها زیر نظر اتحادیه با مجوز رسمی از سازمان صنعت و معدن تجارت

برخی از مشکلات رایج تلویزیون ها که ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد


مشکل 1: تلویزیون صدا دارد ولی هیچ تصویری ندارد
*عیب یابی: احتمالا مشکل از بک لایت است و نیاز به کارشناسی فنی دارد.
مشکل 2: تلویزیون ناگهان خاموش میشود
* عیب یابی: این مشکل معمولا در تلویزیون های قدیمی اتفاق میفتد و بیشتر مواقع مشکل از عمر بالای برد اصلی تلویزیون است. تعمیرکار پس از کارشناسی مین برد، آن را تعویض و یا تعمیر می‌کند.
مشکل 3: نصب و راه اندازی تلویزیون اسمارت
* عیب یابی: گاهی پس از ریست شدن تلویزیون به دلیل اختلال یا جابجایی تلویزیون، تنظیمات آن بهم می‌خورد یا ممکن است که تلویزیون به تازگی خرید شده باشد و تنظیمات لازم را نداشته باشد. در این مواقع تکنسین فنی آچارباز تنظیمات آن را با دقت لازم، انجام می‌دهد. برای بررسی اجرت و هزینه نصب تلویزیون، می‌توانید به صفحه تعرفه آچارباز، مراجعه کنید.
مشکل 4: تلویزیون روشن نمیشود و یا دیر روشن میشود
* عیب یابی: این مشکل مربوط به پاور و یا برد اصلی تلویزیون است.
مشکل 5: تصویر تلویزیون مات است
* عیب یابی: این مشکل مربوط به بک لایت و برد تلویزیون است. لازم است برای رفع مشکل، تعمیرات تخصصی تلویزیون توسط یک کارشناس تعميرات تلويزيون انجام گیرد.
مشکل 6: کنترل تلویزیون اسمارت از کار افتاده است. آیا امکان تعمیر آن وجود دارد؟
* عیب یابی: بله، کنترل‌های زیادی با شرایط نمونه به آچار باز تحویل و تعمیر شده است.
مشکل 7: تصویر تلویزیون دوتایی است
* عیب یابی: این مشکل می‌تواند از قسمت نرم‌افزاری تلویزیون، IC برد تلویزیون، حافظه تلویزیون و یا برد اصلی آن باشد. پس از بررسی فنی میتوان مشکل را مشخص کرد.

آیا تعمیرکار تلویزیون tabriztv فردی مطمئن است؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در tabriztv مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید tabriztv بوده و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد. از طرفی ناظران سایت tabriztv از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس خدمات و تعمیر، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار tabriztv ، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس تی وی را به عهده خواهد گرفت.

هزینه تعمیر تلویزیون چقدر است؟

به صورت میانگین، بازه قیمت و هزینه تعمیر و سرویس تلویزیون بسته به مدل و اختلال به وجود آمده در تلویزیون شما، هزینه تعمیر، متغیر خواهد بود. برای مثال هزینه تعمیر تلویزیون آب خورده با هزینه تعمیر تلویزیون پنل شکسته یا هزینه تعمیر تلویزیون ال جی با هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ، متفاوت خواهد بود. در تعیین قیمت تعمیر تلویزیون دو عامل موثر هستند: * کارشناسی و تشخیص صحیح مشکل و میزان حجم کار در رفع مشکل * هزینه قطعه تعویضی (در صورت نیاز) بدیهی است اجرت دریافتی تعمیرکار به میزان مشکل و نوع خرابی دستگاه بستگی دارد چنانچه تعمیر تلویزیون بدون تعویض قطعه باشد، تنها هزینه اجرت تعمیر گرفته خواهد شد اما چنانچه تعمیر با تعویض قطعه همراه باشد، هزینه قطعه تعویضی جدای از هزینه اجرت گرفته میشود لازم به ذکر است که پیش از تعویض قطعه، مواردی همچون «تعویض و هزینه قطعه» به شما اطلاع داده شده و پس از تایید شما، تعویض انجام خواهد شد.

whatsapp